Barevný týden rozzářil naši školu

Konec ledna na ZŠ F Hrubína rozjasnil barevný týden. Akce, která se zrodila ve školním parlamentu, měla obrovský úspěch. Sami se o tom můžete přesvědčit díky přiloženým fotografiím.

Pondělí patřilo barvě nejtemnější, tedy černé. Pondělí po víkendu obvykle bývá pochmurné a nejinak tomu bylo i u nás. V úterý se začalo rozjasňovat a i červená barva měla značný úspěch. Prostředek “školního” týdne ozvláštnila žlutá barva, zde už bylo v šatnících obtížnější najít správný úbor. Mnoho žáků naší školy to přesto dokázalo.

Čtvrtek byl modrý a zde žáci společně se všemi zaměstnanci školy neměli sebemenší problém. Ten nastal až na závěr. Zástupci školního parlamentu totiž rozhodli, že pátek je zcela jistě zrozen pro růžovou.

A výsledná fotka, kterou jsme pořídili v tělocvičně se všemi takto oblečenými žáky, je důkazem, že růžová a pátek rozhodně jdou k sobě!
Mgr. Tomáš Dvořák, koordinátor žákovského parlamentu

Foto Tomáš Dvořák