Městské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů: Pokračovali jsme v úspěšném tažení

Mladí cyklisté z řad žáků 4. ročníku ZŠ F. Hrubína znovu prokázali své mimořádné kvality a také v městském kole Dopravní soutěže mladých cyklistů vystoupali na medailové pozice.

Soutěže, která se uskutečnila 10. 5. 2023, se zúčastnilo družstvo mladších žáků ve složení dvojčata Adélka a Tom Bujokovi, Péťa Matyáš a Agátka Tomanová. Přesto, že byli nejmladšími v kategorii mladších žáků a této soutěže se zúčastnili poprvé, zabodovali a jako tým získali stříbrné medaile.

Tom Bujok byl navíc vyhodnocen nejlepším cyklistou celé soutěže ve své kategorii. Takže získal stříbro se svým týmem a zlato za jednotlivce.

A jaké byly jednotlivé disciplíny dopravní soutěže? Dopravní testy, zdravověda, čili poskytování první pomoci, jízda zručnosti a jízda na dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu.

Děkujeme všem, kteří nám fandili a drželi palečky. A do příštího školního roku se budeme snažit být na pomyslné bedně zlatí. Uděláme pro to určitě všechno v dopravním kroužku, ve kterém budeme pokračovat.